Тръмп е абсолютен психопат. За пари може да продаде и майка си. Уж по идея на Мъск, си направи крипто валута ТРЪМП, но реално това е начин да прибираш рушвети под маската, че участваш в легитимен търговски процес. Ако те разследват един ден, ти винаги можеш да кажеш, че няма как да контролираш борсите кой купува твоя ТРЪМП токен. Още в първите дни като го пусна, спечели едни 100 милиона за отскок. За него това са джобни пари. Обаче, аз го обвинявам, че използва и лакардията за митата, за да влияе на пазарите. Примерно - днес каже, че ще обложи айфоните, направени в Китай с 50%. Хората се втурват веднага да изкупуват айфони, че да не заварят митата по-късно. Като резултат - Епъл прави рекорден оборот. Е, мислите ли, че СЕО-то на епъл Тимчо не се е обадил под сурдинка на бай Тръмп и не му е казал - абе тука малко ми трябва екшън - виж кво можеш да направиш, а пък аз ще черпя. В подкрепа на тази ми теза е и видео, което циркулираше в социалките, в което Тръмп представя на екипа си Чарлз Шваб, като каза, че бил направил 2.5 милиарда $ за 1 ден - когато Тръмп почна да плещи за мита. Който иска да черпи Тръмп, ще напомпа неговия тръмп токен на крипто борса като Байънс и Тръмп ще продава на брутална печалба - има си алгоритми, които ти казват кога да продаваш, преди да е почнала фазата на падане на вълната. Освен ефекта от рушвета - първоначалната инжекция, в крипто борсата има и ефекта на вълната - сиреч всички дребни риби, които са видели, че ТРЪМП токена прави космически скоци и са влезли и те там и така И ТЕ помпат допълнително на ТРЪМП помпата и примерно, ако рушвета ти е 50 милиона (което е малко), от допълнителния ефект на вълната може да напечелиш и общо 57.5милиона. Това е направо гениална схема. Сиреч, до 7.5 милиона $ ти идват от ефекта на вълната или поне 3 милиона $ ей така от нищото. Тия числа тука не си ги измислих, а им направих симулационни сметки. Айде сега, след като видяхме единия полюс - безскрупулния печалбар - да видим и другия полюс - шиитски мъченик. Не случайно вчера ви писах за оня пост на имам Хаменей (не го бъркайте с предишния лидер Хомейни) в Х... Това са два напълно различни свята и такъв идиот и ръб като Тръмп не може да разбере шиитския свят и затова няма шанс НИКОГА да го победи. Надявам се, че съм ясен без предел. -- Jidai Mirai - George Pashev gpashev.com |