 © |
Броени дни след публикуването на т.н. Конвергентен додклад всички опасения на далновидните ни политици започват да се сбъдват. Ясно е, че целта на Колективния Запад е на първо място да се ликвидира българският суверинитет, но не чрез окупация, а чрез постепенно обезличаване. Какво ни отличава от либерастка Европа? На първо място това е Кирилицата. Имаше опит тя да бъде заменена с латиница още от времето на Петър Стоянов, но тогава благодарение на протестите на целокупния български народ, решението беше отложено. Сега моментът дойде. Разследващ журналист от сайта НовинитеМенте.ком / запазваме името му в тайна, но става дума за човек от калибъра на Диляна Гайтанджиева/ е успял да влезе в незащитен сървър на МОН и да открие писмо лично подписано от Фон дер Лайен с настояване до края на юни да започне замяната на кирилските букви с латински. По-скоро с анголсаксонски. Това ще стане на максимум три етапа. Посочени са първите 5 кирилски букви, които ще бъдат сменени най-напред. Това са А, Е, О, К и М. Делото на светите братя Кирил и Методий и на техните ученици ще бъде изличено завинаги и ще пишем с чужди букви, като изброените. След това, както е ясно, ще ни сменят православието и ще ни накарат да ядем буболечки. В най-скоро време се възстановява отложената временно забрана за яденето на шкембе и бахур, отглелждането на розови домати, варенето на домашна ракия в неограничени количества и други основополагащи черти на българския характер и бит. Очакват се отново да се върнат и норвежците... Боже, спаси България! |